Home | Contact  
Toernooien
Reglement
Nieuws
Links
Mastertoernooi
Sponsor
Fotoalbum
Toernooien Archief
Mastertoernooi Archief
Bekijk het gastenboek
 
 
 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Toernooi - 13

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 Uitslagen | Standen | Verslag
 
Datum: 4 t/m 6 april 2014
   
Locatie: Cultureel Centrum de Klameare
  Skil 6a
  8711 CN  Workum
  Aanmelden bij Eeltje Westra 06 23080041 max 72
   
Website:
 
Toernooi uitslag
1 10 Robert Prent Meppel F 0.8917 *
2 8 Tammo Bijlsma Leeuwarden J 1.1181 
3 7 Louis Stockmann Sneek C 0.4963 
4 6 Tjeerd Vellinga Sneek J 1.0407 
5 4 Jan Viskil Santpoort Nrd J 1.0400 
6 4 Piet Bosma Bolsward D 0.5806 
7 4 Menno vd Veer Sloten G 0.7373
8 4 Oscar Buwalda Leeuwarden D 0.4825
9 3 Albert Kooistra Surhuisterveen J 1.0649
10 3 Jos Verheijen Steenwijk J 1.0366
11 3 Klaas Kuindersma Stiens J 0.9223
12 3 Eeltje Westra Workum C 0.5000
13 3 Bart Molenaar Buren A land G 0.6867
14 3 Pieter de Boer Workum D 0.4839
15 3 Eddy Lourenz Sneek F 0.5514  
16 3 Johan Klijn Sneek C 0.3900 
17 2 Jitse Postma Twijzel F 0.7200
18 2 Jan Walta Workum C 0.5159  * P
19 2 Jelle vd Leest Bergum D 0.5738 
20 2 Robert van Netten Workum A 0.3857  * P
21 2 Cornelis de Jong Workum B 0.4157 
22 2 Romke Zijlstra Sneek A 0.3563 *
23 2 Jan A Vochteloo Steenwijk C 0.4568
24 2 Ulbe Haringa Nylan B 0.4058
25 2 Piet Genee Workum D 0.4624 
26 2 Frans Grijpink Zweins D 0.4565
27 2 Alex Vroling Leeuwarden C 0.3939 
28 2 Sjouke de Vries Warns B 0.3491 
29 2 Meindert Rosier Balk G 0.5402
30 2 Willem Kroon Hindeloopen C 0.3626 
31  2 Marcel Boomstra Cornjum G 0.5135 
32  2 Theo de Jong  Workum  C 0.3509 
Naar boven

 

 

 
 
Klassement
1. Tjeerd Vellinga Sneek  J 55 0.9509 **   
2. Tammo Bijlsma Leeuwarden J 53 0.8940  *
3. Klaas Kuindersma Stiens J 49 0.9321  * 
4. Menno vd Veer Sloten G 44 0.7204  *
5. Jos Verheijen Steenwijk J 40 0.9916  *  
6. Jildo Keur Leeuwardern K 37 1.0718    
7. robert Prent Meppel G 36 0.7016
8. Albert Kooidstra Surhuisterveen J 36 0.9540  
9. Oscar Buwalda Leeuwarden D 34 0.4927  
10. Oebele Hempenius Bergum C 32 0.4410  *
11. Jitse Postma Twijzel F 32 0.6198  
12. Meindert Rosier Balk G 32 0.5963  
13. Jan Viskil Santpoort Nrd J 30 1.000  **
14. Alex Binnema Hindeloopen G 30 0.7407  *
15. Marcel Boomstra Cornjum G 30 0.6303
16. Jelle vd Leest Bergum D 30 0.4679  *
17. Jan A Vochteloo Steenwijk C 25 0.4466  *
18. Bart Molenaar Buren A Land G 25 0.5862  
19. Eddy Lourenz Sneek F 24 0.5809  *
20. Frans Grijpink Zweins D 22 0.4314  *
 
 
 
 
 
 
 
 
       
       
       
Naar boven
 

 

Verslag 

 

Naar boven