Home | Contact  
Toernooien
Reglement
Nieuws
Links
Mastertoernooi
Sponsor
Fotoalbum
Toernooien Archief
Mastertoernooi Archief
Bekijk het gastenboek
 
 
 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Toernooi - 2

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 Uitslagen | Standen | Verslag
 
Datum: 11 t/m 13 oktober
   
Locatie:

   Biljartvereniging t Centrum  

   Burg.Kuperusplein 70-73

   8442 CP Heerenveen  

   aanmelden Eise Steneker 0513 610615   max 96

Website:
 
Toernooi uitslag
1 10 Robert Prent Meppel f ** 0,6826
2 8 Jitse Postma Twijzel  p 0,8361
3 7 Meindert Rosier Balk   0,7442
4 6 Bart Molenaar Buren Ameland 0,6818
5 4 Jildo Keur Leeuwarden k 1,2043
6 4 Hylke Dam Heerenveen d 0,6271
7 4 Jelle van der Leest Bergum   0,5000
8 4 Oscar Buwalda Leeuwarden 0,5000
9 3 Eise Steneker Oudehaske d  * 0,6526
10 3 Marcel Boomstra Cornjum f **  0,7551
11 3 Albert Kooistra Surhuisterveen j  **** 0,8952
12 3 Klaas Bosma Balk 0,6018
13 3 Oebele Hempenius Bergum 0,4902
14 3 Piet Genee Workum * 0,5294
15 3 Jan Popma Akrum   0,4331
16 3 Piet Langhout De Blesse   0,3361
17 2 Gijs Elbertsen Heerenveen 1,2500
18 2 Dirk Vroling Leeuwarden * 0,5357
19 2 Jos Verheijen Steenwijk   0,9451
20 2 Wietse Germen de Jong St Johannesga   0,7059
21 2 Theo van der Bij Heerenveen 0,9205
22 2 Tammo Bijlsma Leeuwarden   0,8043
23 2 Piet Brandsma Wolvega b   0,3868
24 2 Wim Oosting Heerenveen 0,4343
25 2 Jogchum van der Gaast Workum 0,5051
26 2 Tjeerd Elsenga Sneek  * 0,4083
27 2 Son Hoang Drachten   0,4848
28 2 Willem ter Horst Wolvega a  * 0,3077
29 2 Hein Bos Sneek   0,2736
30 2 Jan Algera Sumar 0,3248
31 2 Johan Seegers Heerenveen   0,2233
32 2 Frans Grijpink Zweins d  * 0,3131
Naar boven

 



  

 

Er zijn weer 5 sterren verdiend door de volgende spelers Robert Prent, Hylke Dam ,Eise Steneker ,Dirk Vroling en Jitse Postma

Jitse is gepromoveerd van E Naar F goed gedaan .

 

 

 
 
Klassement
 1 11    Jitse Postma                         Twijzel                f
 2 10    Jan Viskil     Santpoort noord j ** 
 3 10    Robert Prent     Meppel f ** 
 4 10    Meindert Rosier     Balk g  
 5 10    Oscar Buwalda     Leeuwarden    
 6 9    Frans Grijpink     Zweins *  
 7 8    Tjeerd Velinga     Sneek  
 8 8    Bart Molenaar     Buuren Ameland
 9 6    Jildo Keur     Leeuwarden *  
 10 6    Hylke Dam     Heerenveen *
 11 6    Marcel Boomstra     Cornjum  **  
 12 6    Jelle van der Leest     Bergum    
 13 5    Klaas Kuindersma     Stiens  
 14 5    Klaas Bosma     Balk
 15 5    Albert Kooistra     Surhuisterveen  ****  
 16 5    Menno van der Veer     Slooten  
 17 5    Tammo Bijlsma     Leeuwarden    
 18 4    Hylke Bandstra     Oudemirdum    
 19 4    Catrinus Gerbrandy     Itens    
 20 4    Dirk Vroling     Leeuwarden  *  
 21 4    Oebele Hempenius     Bergum c    
 22 4    Jogchum van der Gaast     Workum  
 23 3    Eise Steneker     Oudehaske  *
 24 3    Wob Steneker     St nicolaasga  **  
Naar boven
 

 

   Wedstrijdverslag

Dit weekend is in Heerenveen gestreden om Bierling de Schepper Frieslancup.

Hier aan werd mee gespeeld door 55 biljarters.

De voorronden werden in poules van 3 of 4 gespeeld op de vrijdagavond om 18.30 en om 21.00 uur en op Zaterdag om 10.00 uur ,12.30 uur,15.00 uur,en 17.30 uur .

Vervolgens werden de nummers 1 en 2 van elke poule, aangevuld met een paar beste derden geplaatst voor de finale op Zondag.

Op de finaledag werd er om 10.00 uur en 12.30 uur gespeeld in 4 poules van 4 spelers .

Daar van plaatsten zich 16 spelers {de nummers 1 en 2 van elke poule } voor het knockout systeem .

Dit systeem leverde twee halve finales op waarin Jitse Postma speelde tegen Bart Molenaar en Robert Prent tegen Meindert Rosier .

Jitse gaf Bart weinig kans en won duidelijk met 11 tegen 2 caramboles in 12 beurten.

In de andere halve finale was er meer sprake van een wedstrijd die door Robert werd gewonnen met 12 tegen 12 caramboles { Meindert moest 13 } in 28 beurten.

De troostfinale werd dus gespeeld door Meindert en Bart .
 

Meindert wist na een achterstand van 9 tegen 4 de wedstrijd toch nog naar zijn hand te zetten en te winnen met 13 tegen 11 caramboles in 24 beurten.

Als laatste werd de echte finale gespeeld door Jitse en Robert.

Hier trok Robert aan het langste eind en werd dus kampioen .

Hij versloeg Jitse met 12 tegen 9 caramboles in 15 beurten.

Na de prijsuitreiking werd nog even met voldoening teruggeblikt op het toernooi en heeft de organisatie zich bereid verklaard dit toernooi het volgend jaar weer te willen organiseren .

 

dus tot volgend jaar dan maar .

 

Eise Steneker

 

 

 

 

 

Naar boven