Home | Contact  
Toernooien
Reglement
Nieuws
Links
Mastertoernooi
Sponsor
Fotoalbum
Toernooien Archief
Mastertoernooi Archief
Bekijk het gastenboek
 
 
 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Toernooi - 3

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 Uitslagen | Standen | Verslag
 
Datum: 7 t/m 10 november
   
Locatie: Dorpshuis Yn e Mande
  Noarderein 1
  9255 KC Tytsjerk
  Aanmelden bij Jelle vd Leest 0511 463028 / Lucas Boonstra 0653679319     max 120
 
Website:
 
 1 Tammo Bijlsma                         Leeuwarden             J * 0,8282
2 Wiebe de Vries Tytsjerk 0,4354
3 Rob Lamboo Steenwijk L 1,189
4 Robert Prent Meppel F 0,6093
5 Marcel Boomstra Cornjum F 0,7850
6 Hans Dijkstra Groningen J 0,8387
7 Jan Popma Akkrum C 0,4103
8 Jelle van der Leest Bergum 0,3873
9 Tjeerd Elsenga Sneek C * 0,5854
10 Jan Viskil Santpoort Noord 1,0194
11 Alex Binnema Hindeloopen G 0,7188
12 Catharinus Gerbrandy Itens C 0,4896
13 Jitse Postma Twijzel F   0,6471
14 Andries van der Veen Burgum B   0,3839
15 Eppie Post Terwispel   0,3125
16 Piet Noordebos Wijns C   0,3556
17 Jildo Keur Leeuwarden 1,1212
18 Jos Verheijen Steenwijk J 0,9867
19 Piet Genee Workum D 0,5455
20 Albert Kooistra Surhuisterveen  J   0,8139
21 Marcel Dijkstra Sneek D 0,4810
22 Klaas Kuindersma Stiens J   0,7692
23 Jan Gerrit de Vries Giekerk   0,3651
24 Gijs Elbertsen Heerenveen   0,7294
25 Sjaakie Mulder Leeuwarden   0,4086
26 Nynke Kuindersma Heerenveen C   0,3810
27 Eddy Lourenz Sneek   0,4945
28 Peter Wortel Wolvega   0,3913
29 Bart Molenaar Buren Ameland   0,4778
30 Andries Kampen Leeuwarden   0,2793
31 Kees Peetam Gorredijk   0,3103
32 Jan Algra Sumar  

0,2198

  

Naar boven

 


Gefeliciteerd
  
 

 
 
Klassement
1 Robert Prent Meppel f  16 0,6478 **
2 Tammo Bijlsma Leeuwarden j  15  0,7738                *
3 Jitse Postma Twijzel f  14 0,6801
Jan Viskil Santpoort noord j  13 1,1212 **
5 Meindert Rosier Balk g  11 0,6265
6 Oscar Buwalda Leeuwarden d  11   0,4783   
7 Marcel Boomstra Cornjum f  10  0,7110  ** 
8 Frans Grijpink Zweins d  10  0,4828
Bart Molenaar Buren Ameland g  10  0,5610  
10 Jelle vd Leest Bergum d  10  0,4160  
11 Tjeerd Vellinga Sneek j   9  0,8564 
12 Wiebe de Vries Tietjerk c   8  0,4354 
13 Jildo Keur Leeuwarden k   8  1,1030 *
14 Rob Lambo Steenwijk l   7  1,1189
15 Catharinus Gerbrandy Itens c   7 0,4729
16 Jan Popma Akrum c   7 0,4221   
17 Klaas Kuindersma Stiens j   7  0,8934  
18 Albert Kooistra Surhuisterveen j   7 0,8400  ****
19 Hylke Dam Heerenveen d   6 0,6011 *
20 Klaas Bosma Balk e   6 0,6000
21 Tjeerd Elsenga Sneek c   6 0,4625 **
22 Menno vd Veer  Sloten   6  0,6359   
23  Piet Genee Workum d   5  0,5363   *
24  Dirk Vroling Leeuwarden c   5 0,4464  *
25  Oebele Hempenius Bergum c   5 0,4444   
26  Nynke Kuindersma Heerenveen c   5 0,3422  *
27  Hylke Bandstra Oude Mirdum j   4 1,0606   
28  Hans Dijkstra Roden j   4  0,8387   
29  Gijs Elbertsen Heerenveen j   4 0,9882   
Naar boven
 

 

Het 3e toernooi zit er op, met 70 deelnemers, het aantal deelnemers groeit, een wederom goed georganiseerd en sportief weekend.

Leuk detail van dit toernooi, door externe sponsoren waren er 2  extra prijzen, voor de winnaar een dinerbon, aangeboden door restaurant Kolkzicht te Surhuisterveen.

Voor de "verliezer " in de troostfinale; een boodschappenpakket aangeboden door Plus Markt te Burgum.

Er werden prachtige series gemaakt , hoge gemiddelden gespeeld ;  Jildo Keur 1,1212 , Rob Lamboo 1,1189.

Dat dit geen garantie geeft voor de eerste plaats, zien wij in de uitslag.

In de voorronde wist Johan Weidenaar te winnen van Rob Lamboo, in 6 beurten met 7 caramboles.

In de halve finale wint Tytsjerkenaar Wiebe de Vries van Rob Lamboo, Tammo Bijlsma (met dinerbon)  wint van Robert Prent.

 

De finale ging tussen Wiebe de Vries en Tammo Bijlsma, Tammo won deze finale in 13 beurten, waarin Wiebe zich een ware tegenstander toonde.

De troostfinale tussen Robert Prent en Rob Lamboo, eindigde in de 3e plaats voor Rob en 4e voor Robert (met boodschappenpakket).

Ondanks dat er best hoog gespeeld werd, kregen 2 deelnemers er een ster bij ; Tammo Bijlsma en Tjeerd Elsenga, van harte.

 

Op naar het volgende toernooi in Sneek, van 15 tot 17 november aanstaande. Aanmelden kan nog, de weersvooruitzichten zijn dusdanig dat het weekend prima doorgebracht kan worden in de biljartzaal.  

 

Namens Lucas Boonstra, die jullie ook graag weer welkom zal heten, in Garyp van 29 november tot 1 december.

 

 




















  

 

Naar boven