Home | Contact  
Toernooien
Reglement
Nieuws
Links
Mastertoernooi
Sponsor
Fotoalbum
Toernooien Archief
Mastertoernooi Archief
Bekijk het gastenboek
 
 
 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Toernooi - 5

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 Uitslagen | Standen | Verslag
 
Datum: 29 november t/m 1 december 2013
   
Locatie: Cafe Cafetaria Slijterij de Beuk
 

 Greate Buorren 64

  9263 PN Garijp
  Aanmelden bij Lucas Boonstra 0653679319 max 72
   
Website:
 
Toernooi uitslag
1 10 Tjeerd Vellinga Sneek  j 1,1008 *
2 8 Oebele Hempenius Bergum  c 0,4356
3 7 Dirk Vroling Leeuwarden  c 0,5546 *
4 6 Meindert Rosier Balk  g  0,7167
5 4 Nynke Kuindersma Heerenveen  c  0,4943 
6 4 Theo vd Bij Heerenveen  j  0,8505 
7 4 Klaas Hamstra Leeuwarden  f  0,6346 
8 4 Jitse Postma Twijzel  f 0,6000
9 3 Johan Weidenaar Bergum  f 0,7738
10 3 Jelle vd Leest Bergum  d 0,6386  *
11 3 Siep Mulder Warga  d 0,6000
12 3 Kees Peetam Gorredijk  c 0,5059  *
13 3 Andries Kampen Leeuwarden  b 0,4412  *
14 3 Tammo Bijlsma Leeuwarden  j 0,8625
15 3 Ronald Heitinga Garijp 0,3246 
16 3 Romke Overzet Drachten a 0,3140
17 2 Jelle vd West Zwagerbosch 0,6667  *
18 2 Jildo Keur Leeuwarden 1,1273 
19 2 Klaas Kuidersma Stiens 0,9811
20 2 Dicky Dijkstra Leeuwarden 0,4308  *
21 2 Harm vd Veen Tietjerk
22 2 Marcel Boomstra Cornjum 0,5882
23 2 Reinder Sjonger Garijp 0,3425 
24 2 Alex Binnema Hindeloopen 0,6349
25 2 Jan Viskil Santpoort noord j 0,7576 
26 2 Eddy Lourenz Sneek f 0,5625
27 2 Henk vd Laan Sneek f 0,5281 
28 2 Sjaakie Mulder Leeuwarden c 0,3947
29 2 Klaas Westra Franeker 0,3830
30  2 Klaas vd Veen Giekerk 0,2577 
31  2 Klaas Diijkman Bergum 0,3494
32  2 Bouke vd Veer Garijp 0,1690 
 
Naar boven

 


 

 
 
Klassement
1 Tjeerd Vellinga Sneek j 29 1,0022  **
2 Jitse Postma Twijzel f 20  0,6531
3 Tammo Bijlsma Leeuwarden j 19 0,8156  *
4 Meindert Rosier Balk g 19 0,6441
5 Robert Prent Meppel f 17 0,6339  **
6 Jan Viskil Santpoort noord j 17 1,0181  **
7 Marcel Boomstra Cornjum f 15 0,6635  **
8 Oebele Hempenius Bergum c 15 0,4369 
9 Jelle vd Leest Bergum d 15 0,4782   *
10 Rob Lamboo Steenwijk l 14  1,1840
11 Oscar Buwalda leeuwarden d 13 0,4805
12 Jildo Keur Leeuwarden k 13 1,1305  *
13 Dirk Vroling Leeuwarden c 13 0,4734 ** 
14 Frans Grijpink Zweins d 12 0,4532
15 Bart Molenaar Buren Ameland g 12 0,5282
16 Klaas Kuindersma Stiens j 11 0,9467
17 Klaas Bosma Balk e 11 0,5882 
18 Henk vd Laan Sneek f 10 0,5256
19 Albert Kooistra Surhuisterveen j 10 0,8744  ****
20 Nynke Kuindersma Heerenveen c 10 0,3978   *
21 Wiebe de Vries Tietjerk b 9 0,4264
22 Menno vd Veer Sloten g 9 0,7033
23 Catrinus Gerbrandy itens c 9 0,4554   
24 Tjeerd Elsenga Sneek c 9 0,4111  **
   
 
     
 
   
 
Naar boven
 

 


Verslag toernooi Garyp

Afgelopen weekend van 28-11-2013 t/m 01-12-2013 werd voor de 12e keer met succes het toernooi in Garijp georganiseerd voor de Friesland Ranking.

 

Zoals ieder jaar wordt er veel tijd en moeite in dit toernooi gestoken om het toernooi zo aantrekkelijk mogelijk te maken en zoveel mogelijk spelers in te schrijven echter ook dit jaar merken we de terughoudenheid van de crisis.

Dit jaar bleef de teller steken op 53 deelnemers en dat is voor dit toernooi zeker niet slecht en had organisator Lucas Boonstra met een aantal leuke geldprijzen en extra prijzen de zaakjes weer prima op orde.

In de voorrondes met 15 poules werd vanaf donderdag al direct zichtbaar dat het altijd onvoorspelbaar is wie doorkomen in dit toernooi. Met de nummer 1 en 2 automatisch geplaatst voor de knock-out op zondag en de 2 besten nummers 3 sneuvelden o.a. Bart Molenaar, Albert Kooistra.

Klaas Dijkman en Oebele Hempenius hadden het op de vrijdagavond poule met alle plaatselijke toppers  zeer lastig. O.a. de uiteindelijke nummer 2 Oebele Hempenius werd met 1 winstpartij in de poule op moyenne gelukkig 2e. Nynke Kuindersma werd 1e beste derde met 2 winstpartijen in de poule en Jitze Postma sloot aan als beste 2e derde met 1 winstpartij en beste herleid moyenne al hadden Peter Wortel en met name Jochum van der Gaast de beste papieren op de 2e beste 3e plek.

 

 

Jildo Keur maakte de hoogste serie van 11 caramboles maar verloor in 14 beurten van Siep Mulder, Jildo ontvangt hier voor een cadeaubon van c1000 aan het Cambuurplein.

Kees Peetam had de kortste partij in 6 beurten ontvangt hier voor ook een cadeaubon aangeboden door C 1000 aan het Cambuurplein, verder wil ik

de andere sponsors:  Autoschadebedrijf Kalsbeek te Stiens,Sonac te Suameer,Bouwbedrijf De Haan te Garijp en Bas autoverhuur te Burgum, hartelijk bedanken.

 

Namens Lucas Boonstra 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Naar boven